Poslední roky se to všude hemží články o parazitech a boji s nimi. Jsem trochu v rozpacích, kde se najednou všechny ty potvůrky vzaly a co to, že právě v 21. století se rozhodly totálně zamořit naše těla? A je to tak nebo není? Jsou otázky, na které není jednoduché dostat jednoznačnou odpověď, tedy myslím, že není od věci se dozvědět, co nám nabízí příroda k očištění našich těl od případně přemnožených parazitů.Paraziti jsou mikroskopické viry, bakterie, kvasinky a dostaneme se až k tasemnici. Tito návštěvníci se mohou vyskytovat v různých částech našeho těla, mohou být ve svalech, plících, žaludku, slezině, kůži, srdci, mozku, střevech… Vše co máme rádi a chutná nám, chutná zpravidla i parazitům, kteří s námi žijí a živí se spolu s námi. Pokud se rozhodneme se jich opravdu zbavit nebo alespoň těch, o kterých víme, že nám škodí, můžeme začít vyhladověním. S hladovkou začínejte postupně a opatrně. Pro začátek by stačilo konzumovat čerstvé šťávy z odšťavňovače spolu s prováděním klystýrů a vydržet to měsíc. Nebude to jednoduché, ale pročištěním těla se zbavíme nánosů starých usazenin, které našim parazitům chutnají, tedy i je vyhladovíme. Hlad dostihne zřejmě i nás, paraziti chtějí jídlo, ale je potřeba vydržet a nepodlehnout. Když jste vyčištění a paraziti hladoví, nastává ten správný okamžik udeřit silou bylin a ty potvůrky hladové vypudit. Když se vám to podaří, nacházíte se teprve na startovní čáře, protože je pro vás důležité změnit životní styl a stravovací návyky, aby se k vám paraziti zase nevrátili. Je nutné snažit se co nejvíce udržet v těle zásadité prostředí, které parazitům nevyhovuje (a ani nemocem). Navíc je potřeba se zbavit hlenu, který je živnou půdou pro různé cizopasníky. Překyselené tělo vytváří hlen. Tedy opatrně s jídly, která náš organizmus překyselují (polotovary, instantní pokrmy, chleba, sýry, alkohol, mléko, mléčné výrobky, cukr, maso a také stres). Tak tedy jak na ně? Co pít a jíst, abychom směřovali k zásaditosti?
Půst o tekutinách – šťávy ze zeleniny- mrkev, celer, okurka, zázvor a česnek. Půst držíme dle potřeby (záleží, jak jsme zamoření a jak jsme se stravovali dosud) 8 dní až 2-3 měsíce. Pokud vydržíte a po dobu půstu nebudete konzumovat nic, co krmí parazity, odmění se vám tělo celkovým ozdravením. Také nepodceňujte provádění klystýrů, protože pomohou dostat z vašich střev zbytky parazitů a mrtvé cizopasníky.
čerstvý česnek je výborný nejen proti parazitům, ale zároveň působí jako silné přírodní antibiotikum – zpomalí a zabije přes 60 druhů hub a 20 typů bakterií, také spoustu nejsilnějších virů. Zabíjí parazity, ovládá sekundární plísňové infekce, detoxikuje a stimuluje eliminaci, má antioxidační vlastnosti – chrání před oxidací způsobenou toxiny cizopasníka. Allicin, který je účinnou složkou při hubení parazitů se v česneku vytvoří působením allinasy na allin při poškození česnekového stroužku – je tedy dobré česnek požívat rozmačkaný nebo pít jeho šťávu.
Obsahuje enzym erepsina, který zabíjí tasemnice (stravuje proteiny a tasemnice rozežírá)
Obojí je plné proteinů, které rozpouští proteiny
Semínka melounu obsahují silné antiparazitální látky. Semínka tedy nevyhazujte, ale konzumujte a dobře rozkousejte. Jsou pro vás prospěšná.
Obsahuje eugenol a je velmi účinný v boji s parazity, hubí i jejich larvy a vajíčka. Účinně zabíjí také malárii, tuberkulózu, choleru, svrab a jiné parazity, viry, bakterie a houby, včetně kvasinek. Ničí také všechny druhy yčinkovitých mikroorganizmů, stafylokoků a streptokoků.
Zabíjí vajíčka, obsahují curcubitin, který má schopnost ochromit červy a vypudit je střevní stěnou. Je ovšem potřeba jich sníst alespoň půl hrnku a řádně rozkousat. Rozsekejte či rozdrťte semena a používejte je do salátů, polévek nebo čerstvých šťáv.
Také obsahuje eugenol, který zabíjí larvy a vejce parazitů.
Vypuzuje červy, pomáhá s hojením, protirakovinná, protizánětlivá.
Ničí houby a parazity, podporuje cirkulaci a zdraví.
Pomáhá při zažívacích problémech, uvolňuje plyny a zklidňuje žaludek (při odstraňování parazitů se nám může zvedat žaludek).
Ničí různé druhy parazitů, slupky obsahují tanin, který je organickým jódem. Vyhání různé typy červů a okysličuje krev. Velmi účinný je proti tasemnicím, roupům, candidě bílé a malárii. Zároveň redukuje hladinu krevního cukru a pomáhá tělu zbavit se toxinů.
Malý stále zelený strom, který roste v tropických oblastech Jižní Ameriky. Je nejen velmi silným antiparazitikem, ale má zároveň silné protirakovinné účinky (zabíjí rakovinné buňky u 12 ti druhů rakovin – tlustého střeva, prostaty, plic, slinivky…)
Funguje jako projímadlo, tedy čistí od parazitů tím, že je vypudí z těla, podporuje zdravé fungování jater.
Patří mezi nejúčinnější přírodní antiparazitikum. Jeho šťáva vyčistí organismus od prvoků, jednobuněčných bičíkovců, hemolytického stafylokoka a dalších mikroorganismů. Proti hlístům jsou účinnější klystýry s výtažkem pelyňku a trochou česneku. Pelyněk je nejvíc hořká bylina účinná i při malárii. Během dvou dnů se užívá 5 gramů pelyňku 3 x denně hodinu před jídlem. Po užití poslední dávky se bere na noc projímadlo. Pozor – s pelyňkem opatrně, není vhodný na dlouhodobou léčbu, v těhotenství a při žaludečních vředech.
Berberin, který obsahuje, ničí bakterie, viry, houby a parazity.
Aniž by ublížila lidem nebo zvířatům, pronikne do dospělých parazitů a zevnitř je vysuší.
Listy jsou antibakteriální, antivirové, mikrobiální a antiparazitické.
Pomáhá parazity vypudit a zároveň i jejich vejce a larvy. Není tolik návyková jako jiná projímadla.
Úspěšně léčí rakovinu a ničí parazity. Po rozdrcení jsou jedním z nejčinnějších antioxidantů. Jsou antibakteriální, fungicidní, protivirová, snižují cholesterol a chrání naši DNA.
Reishi neboli ganoderma lucidum a další medicnální houby působí také na určité druhy parazitů.
Odčervení provedeme pomocí koňaku s ricínovým olejem. Na lačno vypijeme směs 50 ml kvalitního koňaku (3-4 hvězdičky) a 50 ml ricínového oleje. Koňak paralyzuje hlísty nebo škrkavky, ty se pak nedokáží přichytit a ani schovat a ricínový olej je doprovodí pryč z našeho těla. Druhý den zopakujeme celou proceduru ještě jednou. Pokud první i druhý den ještě odcházejí paraziti, zopakujte ještě třetí, případně i čtvrtý den, dokud není stolice bez parazitů.
Očistíme organismus a nasytíme jej křemíkem (křemelina…). Potom nasadíme léčbu pelyňkem a česnekem. Následně budeme užívat elixír trojčátko spolu s lihovou tinktůrou ze slupek vlašských ořechů. Dalším krokem je hladovka s popíjením uriny (urinová hladovka).
Použijeme elixír trojčátko a tinktůru ze slupek vlašských ořechů. První den užijeme 5 kapek na lačno, druhý den 10 kapek a třetí den 20 kapek. S 20 ti kapkami denně pokračujeme celý měsíc. Nezapomeneme doplňovat křemík.
Tato léčba je dost obtížná. Tito malí parazité totiž žijí uvnitř bičíkovců, takže je potřeba projít při léčbě dvěma etapami. Nejdříve se dle návodu zbavíme bičíkovců a ve druhé etapě teprve chlamydií a to po 7 – 10 dnech od léčby nákazy bičíkovci. Opět použijeme elixír trojčátko, pelyněk a lihovou česnekovou tinktůru. Chlamydie také nesnášejí pití uriny a vtírání staré uriny do kůže, tak kdo zvládnete, můžete přidat. Touto léčbou by měli projít všichni členové domácnosti, protože jinak by nemusela být účinná.
Většina plísní ke svému životu potřebuje vitamíny, biotyn, ryboflavin, thiamin a další. Vše tohle si bere z našeho organismu. Optimální by byla 3 -5 ti denní hladovka, případně urinoterapie. Můžete si připravit léčivý nápoj ze 2 – 3 kapek lugolového roztoku (jód s glycerýnem – k sehnání v lékárně) a 100 ml teplé vody. Jako prevence se osvědčil elixír trojčátko, pití šťávy z česneku nebo užívání výtažku z česneku.
50 gramů březových listů opláchněte, dejte do smaltovaného hrnce, dobře napěchujte a zatižte talířkem. Přiklopte pokličkou a omotejte utěrkou. Ráno sceďte a tekutinu dejte do ledničky. Pijte 1/3 skleničky 1/2 hodiny před jídlem nebo můžete použít druhý recept. Do 1/2 litru vody dejte dvě paličky česneku a nechte 5 dní stát. Potom užívejte 1 polévkovou lžíci na lačný žaludek. Zajezte 1 lžící medu. Kůru držte 1 měsíc.
Ráno na lačno snězte skleničku loupaných dýňových semínek, 2 syrové žloutky (domácí vejce) a pár kousků sledě (konzervovaného v soli). Na dvě hodiny si lehněte a na pravý bok si dejte ohřívač. Každé tři minuty snězte kousek sledě, dokud nesníte 4 kousky. Léčba trvá 5 – 6 dní.
Vyrobíme si tinkturu z vlašských ořechů rozdrobením 15 ti slupek, které zalijeme litrem lihu a necháme na světle 30 dní louhovat. Potom přendáme na tmavé místo. Použijeme slupku z ořechů, které jsou těsně před dozráním, ale ze stromu ještě nespadly. Zelená slupka ořechů je k výrobě tinktury velmi vhodná, protože obsahuje hodně jódu. Nemáte -li slupky z ořešáku, můžete použít Lugolův roztok v množství 5 – 10 kapek na 50 až 100 ml vody.
Pelyněk skvěle čistí organismus od parazitů a mikroorganismů, až po velké hlísty. Pelyněk se vždy užívá jen zralý, sbírají se listy a plody a potom se suší a drtí. Užívejte v suchém stavu, jen zapíjejte vodou. Jedna dávka je 1/2 čajové lžičky.
Třetí komponentou trojčátka jsou semena hřebíčku, které je potřeba před použitím rozdrtit. Na jednu dávku postačí 500 mg (velikost hrášku) a každý den se dávky postupně zvyšují. První den jedna dávka, druhý den dvě dávky a od třetího dne do desátého se užívá jedna dávka třikrát denně. Prášek z hřebíčku užívejte před jídlem. Po ukončení kůry je doporučeno užívat preventivně po celý rok tři menší dávky jednou týdně.
Všechny složky trojčátka užívejte najednou, efektivně očistíte organismus od téměř všech parazitů a hnisavých infekcí. Nedoporučuje se těhotným ženám.
Přeji hodně úspěchů při vyhánění nezvaných návštěvníků. Nezapomeňte užívat při kůrách probiotika, aby vaše střeva byla osídlena bakteriemi prospěšnými pro vaše tělo a přidejte do stravy vlákninu, ta pomůže odplavit mrtvé parazity. Myjte důkladně své ruce, jezte dostatek enzymů, obsahujících velké množství proteázy, která stravuje proteiny a parazity.
2024 ELEMENT.CZ Všechna práva vyhrazena ELEMENT